PureTaboo Erotik Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 10,929 Görüntülenme

PureTaboo Erotik Film izle

Yönetmen:

Puretaboo
Sahne bir taksinin içinde dururken açılır. Rick (Küçük Eller) adında genç bir adam, elinde sırt çantası ve hediye çantasıyla kaldırımda bekliyor. Babasının (Steve Holmes) deyimiyle, ‘kendini keşfetmek’ için ABD’deki bir geziden eve yeni geldi. Kabinin içine giriyor. Adresi verip yola koyulduktan sonra, Rick ve şoför yol boyunca yaptığı yolculuk hakkında küçük bir konuşma yapar: gittiği yerler, gördüğü şeyler ve şimdi nereye gittiği – babasının şirketinde bir işe başlamadan önce ailesinin yanına eve dönüşü. düşüş. Şoför, anneme eve gitmek zorunda olmakla ilgili bir şaka yapar ve Rick güler. Hayır, hayır anne. Sadece babası, babasının karısı ve üvey kız kardeşi Josie (Jill Kassidy). Onu gerçekten özlemişti ve bugün onun doğum günüydü, bu yüzden seyahatlerinde bulduğu hediyeyi ona vermekten heyecan duyuyor!

Rick kollarını kavuşturmuş bir şekilde kanepede otururken babası odaya girer. ‘Oğlum’ diye haykırıyor şaşırarak. “Bugün eve geleceğini bilmiyordum.” Rick’e sımsıkı sarılmaya çalışır ama oğlu soğuktur. “Deena nerede?” diye kısa kısa soruyor. Josie odaya girdiğinde babası nasıl tepki vereceğini düşünmeye çalışarak yüzünü buruşturdu. Normal davranarak koşarak abisine sarılır, yanağına bir öpücük kondurur ve onu ne kadar özlediğini söyler. Bu hediye çantası onun için mi?! Uzaklaşıyor. “Deena nerede?” yine suçlarcasına sorar. Josie ve babası, babası gülümseyip oğlunun omzuna hafifçe vurmadan önce birbirlerine bilgiç bakışlar atarlar. “Sen yokken çok şey oldu oğlum” diyor. “Josie çok güzel bir akşam yemeği hazırlamış!”

Rick, kız kardeşine bakar ve kendi annesine nasıl bu şekilde ihanet edebileceğini sorar. Ailelerini nasıl böyle yok edebilirdi? Bunu ona nasıl yapabilirdi? Tüm aile tartışması boyunca duygusallaşan Josie, gözyaşları içinde odadan dışarı fırlar. Erkekler birbirlerine bakmak için yalnız bırakılırlar. Rick’in babası çok hayal kırıklığına uğramış görünüyor. ‘Kardeşini ağlattığın için şimdi mutlu musun? O ve ben birlikte olmayı seçtik. Hoşuna gitsin ya da gitmesin, artık bu bizim ailemiz!’ O da fırtınalar estirerek Rick’i yalnız bırakır. Ablasını ağlattığı için kendini suçlu hissetmekten kendini alamaz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kız Kardeşime Ne Oldu

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?